תהליכים אישיים

תהליכים אישיים

תוכנית לבריאות טבעית של הגוף

תוכנית זו נועדה לא.נשים בריאים, הרוצים לשדרג את איכות חייהם ורוצים לראות איך ניתן לחיות בבריאות טבעית, כדי לחיות באורח חיים נכון ומדויק יותר עבורם. התוכנית כוללת שיחת טלפון מקדימה לתיאום ציפיות ולבירור הנושא בו נרצה להתמקד. הלקוח/ה שולח/ת מידע באמצעות שאלונים, שאני מעבירה במייל ותוצאות של בדיקות דם עדכניות. לאחר מכן נקבעת פגישה פרונטלית של עד שעתיים, בה מועבר המידע ונשלחת תוכנית כתובה למייל . הלקוח/ה מתחיל/ה לעבוד לפי התוכניות ביומיום.
התוכנית כוללת ליווי של 21 יום בווטסאפ ממתן התוכנית ללקוח/ה באמצעות הודעות ווטסאפ ושיחות טלפון לשאלות ולתמיכה.

ניתן ורצוי לשלב סשן קונסטלציה אחד, כדי לברר היבטים חשובים בליווי זה.

תהליך של טיפול רגשי בחרדה וטראומה

תהליך זה מיועד לא.נשים הסובלים מחרדה או/ו טראומה ורוצים להתחיל לטפל בעצמם כדי לחיות חיים רגועים ושלמים יותר.
עקב המלחמה, אני מציעה לך תהליך של 10 פגישות במחיר מיוחד לאור התקופה.
לכולנו יש סרטים בראש של הדברים, שמפחידים אותנו. מי שחווה אירועי חרדה או טראומה, בעצם, מפתח פוביה מסימפטום החרדה או הטראומה. הטראומה יושבת על אמונות בסיסיות שלנו על העולם, למשל "העולם רע", "העולם הוא מקום מסוכן" ולכן בתהליך, כאשר נתחיל להתמודד עם האירועים הטראומטיים , נלמד להתמשאב ולשבור את האמונות הבסיסיות, שנוצרו בעקבותיהם וזה במטרה להביא שלווה לחיים.

לפרטים נוספים מוזמנת ליצור איתי קשר בנייד 052-3308460

WhatsApp Image 2024-01-26 at 11.14.41

המסע לבריאות

מהרגע שבאתם לעולם , אתם חווים משברים בריאותיים - כאבים, מחלות, חבלות. הרפואה המערבית מלמדת אותנו שלכל משבר כזה יש פתרון - כדור או חיסון, אך אילו מטפלים רק בסימפטומים ולא בשורש הבעיה, כך שהבעיה חוזרת שוב ושוב. תדעו שאפשר גם אחרת! תדמיינו, איך תרגישו, אם חודשיים וחצי מהיום תרגישו טוב יותר , תהיו מלאי אנרגיה וקלילות, בריאים ורגועים, נכון זה יהיה נהדר?? וכל זאת בזכות ידע, שרכשתם על תזונה בריאה ומותאמת לגופכם, פעילות גופנית, שיטות הרפיה, משאבים פנימיים וחיצוניים והרבה כלים, שתלמדו בתוכנית "המסע לבריאות" .
בתוכנית זו תכנסו למסע עמוק לנבכי בריאותכם הפיזית והנפשית עם הרבה ידע וכלים קדומים, כדי להיות בבריאות טבעית ומיטבית. תגלו הרבה סודות, שיאפשרו לכם להרגיש טוב ולהיות בריאים.
אז איך זה עובד?
אתם מרימים אליי טלפון או שולחים הודעה לנייד 052-3308460 ומתאמים איתי שיחת היכרות ללא עלות.
אתם ממלאים שאלונים על מצבכם הבריאותי , שולחים לי ואני מתאימה לכם תוכנית מותאמת בליווי צמוד בווטסאפ ועשרה מפגשים פרונטלים בקליניקה בכפר סבא או בזום.

תוכנית לבריאות הגוף והנפש

תוכנית זו מיועדת לא.נשים עם מחלה ( כגון: לחץ דם, השמנה, טרום סכרת ועוד) שרוצים להחלים ממנה באמצעות בריאות טבעית ועבודה על הנפש. התוכנית כוללת שיחת טלפון מקדימה לתיאום ציפיות ולבירור הנושא בו נרצה להתמקד. הלקוח/ה שולח/ת מידע באמצעות שאלונים, שאני מעבירה במייל ותוצאות של בדיקות דם עדכניות. לאחר מכן נקבעת פגישה פרונטלית של עד שעתיים, בה מועבר המידע ונשלחת תוכנית כתובה למייל . הלקוח/ה מתחיל/ה לעבוד לפי התוכניות ביומיום. התוכנית כוללת ליווי של 21 יום בווטסאפ ממתן התוכנית ללקוח/ה באמצעות הודעות ווטסאפ ושיחות טלפון לשאלות ולתמיכה. בנוסף מתקיימות עוד 2 פגישות פרונטאליות בנות שעה וחצי - שעתיים כל אחת לעבודה על הנפש באמצעות קונסטלציה מערכתית, nlp , cbt וכלים נוספים.

סשן יחיד

אם יש משהו אקוטי שצריך לקבל מענה עכשיו, מוזמנ/ת לסשן יחיד, כדי לברר מה הדבר הכי נכון לך כרגע. הכלים שברשותי שמשולבים באופן טבעי בסשן הם: קונסטלציה מערכתית/משפחתית, Nlp, Cbt, מדיטציה, מיינדפולנס, דימיון מודרך, Act ועוד.

מתאים למבוגרים בני 18 ומעלה