שיתוף אישי

לא פעם ולא פעמיים מצאתי את עצמי לא יודעת לאיזה כיוון ללכת. הייתי בטוחה, שאני יודעת במה אני רוצה לעסוק ומצד שני היו הרבה קולות אחרים, שאמרו אחרת. כל קול אמר משהו אחר “מה כדאי” , “מה לא כדאי” . לא פשוט לבת עשרים, שחשבה, שהיא יודעת מה היא רוצה ומה היא אוהבת.

היו דברים, שתמיד עשיתי מגיל צעיר,
היו דברים, שתמיד באו לי באופן טבעי,
אך הדברים האילו היו שונים מכל שאר הקולות האחרים
ואני הייתי מבולבלת, מתוסכלת וחסרת אונים.

תמיד היתה בי כמיהה ללמוד אומנות בתור מי שציירה קומיקס ביומן והמציאה סלוגנים, כתבה שירים וסיפורים בתיכון במקום להקשיב למורים.

תמיד היתה בי כמיהה להתעסק בעל טבעי כמו הארי פוטר בעקבות כל החוויות העל טבעיות, שחוויתי בצעירותי ולא ידעתי מה לעשות איתן.

אז רציתי, נו אז מה.
בסוף הלכתי בעקבות הקול הכי חזק, ששמעתי בראשי וזה היה קולה של אמי. כך למדתי תואר ראשון בהנדסת תוכנה ותעשיה וניהול והפכתי להיות מרצה בתחום. אהבתי,נהניתי. גם אימי מורה, אז מסתבר שקשה לברוח מהעברה בין דורית שכזו.

ואז המשכתי לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה. הסיבה היתה פשוטה , שיקולים כלכליים, כך ארוויח יותר כמרצה. ואז כשסיימתי, במקום לסיים את המסלול בדוקטורט, החלטתי להקשיב ללב והלכתי ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים, הקונספט הזה מאוד התחבר לאומנות שאהבתי….אך גם שם הבנתי שזה לא זה והמשכתי ללמוד והפעם הכול בעקבות הלב ומה שאני רוצה . מה שרציתי היה לעזור לא.נשים ושיהיו בידיי הכלים המתאימים להצליח לעזור להם.

למדתי המון שיטות של טיפול בא.נשים ועדיין לומדת מרייקי, תטא הילינג,תקשור, הילינג, קוצ’ תרפיסטית בשיטת ארבעה רבדים- אנרגטי, מנטלי, רגשי ופיזי, קונסטלציה משפחתית וארגונית , יועצת בריאות טבעית ועוד.

היום אני יודעת, שבאתי לפה במטרה ללוות א.נשים להתחבר למקום האמיתי שבתוכם, לקול הפנימי, לקול הנשמתי, שאומר למה באמת הגיעו לכאן ואיך הם יכולים לתת לעצמם ביטוי פה בעולם הזה.

מאחלת לכם להתחבר פנימה ולבטא את האני האותנטי שלכם פה.
שלכם,
פז ברקאי הרצן M.A
מרצה, מנחת קונסטלציה מערכתית וארגונית ויועצת בריאות טבעית מוסמכת מעבירה סדנאות ריפוי ותהליכים אישיים לריפוי גוף נפש נשמה