סדנאות

WhatsApp Image 2024-05-06 at 21.01.15

סדנת מסיבת ליל קיץ

כשהייתי בת 17 בערך, היה לי חלום, שמרתי אותו לעצמי כמו הרבה דברים, ששמרתי בתוכי, אך היום אני מרגישה שהגיע הרגע לשתף, כי אני מאמינה שזה לא רק החלום שלי, אלא של עוד א.נשים, שרוצים לעזור לעצמם ולבני/ולבנות זוגם, המתמודדים עם פרקינסון.
החלום שלי היה למצוא משהו, שיציל את סבתא שלי מפרקינסון. זה לא קרה אז. לא היו לי את הכלים, לא מצאתי תרופות “פלא”, רק ראיתי אותה קומלת לאיטה.

WhatsApp Image 2024-07-02 at 07.08.25

סדנת "יד ביד": התמודדות עם הורה חולה פרקינסון

האם אתם הורה מתמודד עם מחלת פרקינסון או ילד של הורה כזה?
הסדנה הזאת בשבילכם!
“יד ביד” היא סדנה ייחודית המיועדת להורים מתמודדים עם פרקינסון וילדיהם.

למה אתה לא מבין אותי?
סדנא על תקשורת, יחסים ומה שביניהם - 6/6/23

כשקבלתי את נושא הסדנא הבנתי, שהולך להיות לי מאתגר, כי אתם קודם תצטרכו להבין אותי ואז את המסר שרוצה לעבור פה בין השורות כי מעבר לכל התיאוריות על תקשורת בין אנשים יש עוד המון זוויות, אז מתי בפעם האחרונה לקחת אחריות בפעם הראשונה על המסר שאת רוצה להעביר לצד השני ? סדנא עם הרבה הבנה, הקשבה , סגנונות ושפות, ממש מזכיר את הסיפור של מגדל בבל. לא?!

WhatsApp Image 2024-04-27 at 10.38.04

משקיעה לזריחה
שיח נשי עם כלים להתמודדות נפשית - 9/7/24

היא באה אליי ואמרה לי, שצריך. “מה צריך?” שאלתי אותה.
“אני צריכה אוויר לנשימה, אני מרגישה, שאני שוקעת”, אמרה וקרסה לתוך הכיסא.
“תני לעצמך לשקוע, מפה את רק תזרחי.” מי לא הרגישה, שלפעמים היא שוקעת ושוקעת ושוקעת? כאילו הכול נראה שחור ואין ניצוץ של אור באופק? צריכה, שמישהו יראה אותה ויושיט לה יד…?

WhatsApp-Image-2022-12-27-at-14.23-1

i want to be seen להראות - 4/7/23

אתם מכירים את “האנשים השקופים”, אלה, שאף אחד לא רואה? אלה שעוברים לידם ולא מברכים אותם לשלום, לא מחייכים אליהם ולא נותנים להם חיבוק? האם אתם אחד/ת מאותם אנשים האילו או האם הייתם רוצים להיות? להראות או לא להראות זו השאלה ומה זה אומר בכלל?… סדנא, שמראה דברים, שלא ראינו, או בחרנו לא לראות. לאמיצים ולאמיצות בלבד!

התמכרויות מהיבט אחר - 13/6/23

כולנו מכורות, מכורים. במינונים שונים, אך עדיין כולנו מכורים לחומר (שוקולד, סמים, סיגריות, אלכוהול ,קפאין….) או להתנהגות כלשהי (התמכרות למסכים, להימורים, למין, לעבודה…). בעקבות הקורונה, מספר המכורים ועוצמת ההתמכרויות עלו באופן משמעותי ועכשיו, רגע אחרי, נשאר לנו להתמודד עם ההשלכות.

איזון דרך התבוננות - 5/9/23

בעולם לחוץ כמו שלנו, אנחנו במרדף אחר הזמן , עוד משימה ועוד מטלה והרשימה עוד ארוכה. כדי לחיות באיזון , אנחנו צריכות לאזן בין כל ה doing לכל ה being. כאישה משימתית ששוכחת לנשום ולרווח בין משימה למשימה, להיות ב being זו תופעה מוזרה, חוסר הספק ומי אמר שזה בסדר לעצור ?!

גאה להיות אני
תהיות בין מגדר למיניות - 1/8/23

מתי בפעם האחרונה התגאת במי שאת/ה באמת? האם זה משנה איזה מגדר או איזו העדפה מינית יש לך כדי שתוכל/י לקבל את עצמך או שהכול מתחיל קודם בקבלה עצמית ? האם את/ה לא רוצה להיות את/ה, בגלל טראומות שעברת? ומה הקשר בין סמכות פנימית לסמכות חיצונית ואיך זה קשור לוויכוח עם המציאות?

שיחות עם מלאכים - 7/11/23

מהרגע שאדם בא לעולם מתלווה אליו מלאך שומר, שמלווה אותו , דואג לו, שומר עליו ומנסה לכוון אותו בדרך, שיועדה לו. מתי בפעם האחרונה דברתםן עם המלאך הזה? והאם בכלל אתם מאמינים במלאכים? סדנא אינטגרטיבית מרפאה במיוחד של “שיחות עם מלאכים”, תתקיים בכפר סבא ביום שני ה -3/10/22 בשעה 18:00 עד 22:00.

מה נמצא מאחורי דלת מספר 3?
סדנא בקבלת החלטות - 10/10/23

כל רגע ורגע בחיים שלנו אנחנו מקבלים החלטה, לרוב ההחלטה לא מודעת ונעשית על אוטומט. הטייס האוטומטי עובד במלוא תפארתו, עד שמגיע הזמן לצאת מאיזור הנוחות שלנו ואז משהו קורה. האם ההחלטה, שתיקח תהיה נכונה או לא? האם היא תיקח הרבה זמן ? איך היא תשפיע על החיים שלנו?

אתם חיים בסרט - 2/1/24

כשאומרים לכם, שאתם חיים בסרט, איך אתם מגיבים? האם אתם מסכימים, כועסים, צוחקים? האם אתם עונים, מתחמקים או מתעלמים? האם החיים שלכם הם סרט, שבחרתם לחיות בו? או שהייתם מעדיפים להחליף סרט? איך מחליפים סרט והאם זה בכלל אפשרי, את זה תגלו בסדנא חוויתית ואינטראקטיבית בשם "אתם חיים בסרט". בסדנא תחוו, תלמדו ותראו “סרטים חדשים”.

The story teller
מספר הסיפורים האישי שלנו - 5/12/23

הוא מספר אחת בלספר סיפורים ואין מי שיקח את מקומו. האם כבר ניחשתם מיהו? כן. זהו המיינד שלנו ! אם יש איזה מידע, שחסר, הוא ידאג להשלים אותו, לאלתר, להוסיף, להגזים וכמה שיותר ובסוף גם יכחיש אם יאשימו אותו. סדנא מוזרה אך מדליקה, על המיינד שלנו, התעלולים שלו ומה אפשר לעשות עם כל המידע הזה.

סדנת קונסטלציה בשילוב נושא מבריאות טבעית

סדנא מרפאה בניחוח בריאות טבעית. כזו המאפשרת לנו לקבל את התשובות הכי נכונות ומדויקות עבורנו ולהוציא אותן לפועל בכל הרבדים – אנרגטי, מנטאלי, רגשי ופיזי. כאשר אנחנו מתחברים לתת המודע שלנו ונותנים הכרה למה שעולה, תהליך זה מתחיל תנועה של ריפוי בתוכנו.

Duty calls עבודה ללא גבולות - 6/2/24

בגדול, כולנו צריכים לעבוד כדי להתפרנס! יש כאילו, שבלית ברירה לא יבחלו בדבר, כי הם חייבים את הכסף לפרנס את משפחתם ויש כאילו, שהתמזל מזלם והם עובדים במה, שהם אוהבים. מה קורה, כשגבולות העבודה רופפים ונמתחים עד בלי קץ? איך זה משפיע על שאר תחומי החיים? האם אפשר לעשות עם זה משהו?

WhatsApp Image 2023-01-13 at 15.06.31

נולדנו להיות בריאים

אם הייתי אומרת לכם, שנולדנו להיות בריאים, הייתם מאמינים לי? האם הייתם מאמינים לי, שכל מה שצריך זה לפעול לפי חוקי הטבע? מהם הגורמים השונים למחלה ומה אנחנו יכולים לעשות עם זה ? מה ההבדל בין הרפואה המערבית לבריאות הטבעית?

WhatsApp Image 2023-04-04 at 12.57.26

סדנת My Story

זוהי סדנת עבודה התפתחותית בה נתחיל לשכתב את סיפור חייך. מהסדנה הזו את תצאי עם התחלה של סיפור חדש, כזה, שיקפיץ אותך לאן, שאת רוצה להגיע. התרגילים, שאנחה בסדנה נלקחים מהספר My Story שיצא לאור ולרגל החג, ניתן לרכוש אותו בהנחה של 10% עד יום רביעי (כולל) 5.4.23. זו מתנה נהדרת עבורך ועבור יקיריך ( לגילאי 18 ומעלה).

סדנאות מתוקשרות

סדנאות מתוקשרות הינן סדנאות קונסטלציה מרפאות, אשר הנושא שלהן יורד אליי בתקשור והסדנאות עצמן מתהוות תוך כדי תנועה. גם בסדנאות אילו, אני משלבת שיטות שונות, שלמדתי מהעולמות השונים, שבחיי. בסדנאות הללו, אנחנו מתחברים פנימה לתוכנו ומוצאים את התשובות המדויקות לנו ביותר, בהתאם לשם הסדנה אליה באנו. אילו סדנאות חוויתיות, כי את המידע לשאלות שלנו אנחנו מקבלים דרך תחושות, רגשות, מילים , מחשבות, ציורים, מוזיקה ועוד. את מועדי הסדנאות הללו אני מפרסמת בקבוצת ווטסאפ וטלגרם “סדנאות מרפאות –קונסטלציה+”.

גן עדן עלי אדמות – Heven on earth

מתי בפעם האחרונה הייתם בגן עדן ? האם אחרי שבקרתם בכל מיני מקומות אקזוטיים והרגשתם כמו בגן עדן , המשכתם להרגיש כך גם כשחזרתם הביתה ? האם התחושה , ההרגשה, המחשבה על השגרה המתישה השכיחה מכם את גן העדן?