העץ בכחול – הערכה הכחולה למטפלות

התמונות לצורך המחשה בלבד

אני מוודאה, כשהמטופלות באות לקליניקה, שתמיד הן תמצאנה את עצמן אצלי, משהו טוב יקרה להן וזה יקרה, כשהילדה הקטנה, שבתוכן, תרצה לצאת ולשחק, לכן אני תמיד שמה לב למה, שקורה בחדר: על מה הן מסתכלות, במה הן מתאהבות ומה חסר להן.

בקליניקה אני רוצה, שיהיה הכול כמו בבית, יש לי בדים צבעונים, בובות שונות ומשונות, שמיכות, נרות, ניירות, טושים, קריסטלים ואפילו מתנות קטנות בחדר אינטימי,קטן ומפנק תמיד עם כוס תה חם ומשהו מתוק ליד.

את האומנית יפית חנן , שעושה אומנות על דברים מהטבע, פגשתי בבאזזאל’ה (באזר, שהפקתי) והיתה שם אהבה ממבט ראשון.

הילדה הקטנה, שבי התעוררה ורצתה לשחק עם אבנים, שהאומנית יפית יצרה.

כך משהו בי נדלק ועלה רעיון ליצור מעין משחק של אבנים, עבור המטופלות שלי, כאשר על כל אבן יהיה היגד (משפט) וציור תואם, שיעורר בהן את הילדה הפנימית (זוכרות, ששיחקנו, בילדותנו באבנים??!).

כך נולדו להם 12 היגדים, שבאים לעורר, לחזק, לגרום למשהו בנפש להתרחש.

אחרי ניסיונות רבים והרבה מחשבות משותפות, הצליחה האומנית יפית חנן לעזור לי ליצור ולהמחיש את אותן ההיגדים באמצעות 12 אבנים מופלאות ונהדרות.

על כל אבן יש היגד עוצמתי וציור (כמו בקלף), אך באבן.

לכל היגד מתחבר כלי, שנוצר בתוכי ומבוסס על כל השיטות השונות, שלמדתי כל שנותיי, ואיתו ניתן לעשות עבודה מופלאה עם המטופלת בקליניקה.

גאה להציג בפניכן את הערכה הכחולה למטפלות , ששמה העץ בכחול

עץ – כי האדם עץ השדה ועץ הוא גם יצוג לאילן היוחסין שלנו.

כחול – הוא צבע של תקשורת וגם רוגע.

הערכה כולה מכילה קופסת עץ מאוירת וצבועה ו 12 אבנים מאוירות עם היגד שונה על כל אבן והכול בעבודת ידה המאוד מוקפדת של האומנית יפית חנן.

מטרת הערכה היא מצד אחד למשאב את המטופלת ומצד שני לעודד אותה להפתח, כדי לעבוד על מה, שמפריע לה. לערכה מצורף ספרון עם הוראות ושאלות, שמטרתן לעשות זאת. כידוע בסשן טיפולי, כדי להקל את התהליך הטיפולי, על המטפלת לתת תמיכה וכוח למטופלת ויחד עם זאת לעודד אותה לעבוד, כשהיא “מתנתקת” או “בורחת”, כי קשה לה עם מה, שעולה בסשן הטיפולי.

כל הערכה כולל 12 הכלים המתלווים לאבנים היא בעלות 1200₪.
הערכה הטיפולית ניתן לרכישה בהזמנה מיוחדת.

זמן האספקה הוא 30 ימי עסקים.

עלות המוצר אינו כולל משלוח

לרכישת הערכה או חלק ממנה ניתן לפנות
לנייד 052-3308460.