נעים מאוד!

מוזמנים להכיר מי אני

לאורך כל הדרך, היקום סימן לי ללוות אנשים תהליכי חיים יד ביד ואני תמיד הייתי שם עבורם עם כל הלב והנשמה. תמיד רציתי לדחוף אותם קדימה, רציתי שהם יצליחו, שיממשו את הפוטנציאל שלהם, שיפרצו את הגבולות של עצמם, כדי להיות מי שהם באמת!

עם הזמן למדתי, שמה שעשיתי כל חיי באופן טבעי, אני צריכה לעשות באופן מקצועי ,כי זה הייעוד שלי, אז למדתי הילינג אומגה וקוצ’ תרפיסט אצל אוריאלה פז מורין בשיטת אומגה בארבעת הרבדים – אנרגטי, מנטאלי, רגשי ופיזי לפתיחת מחסומים ומגנוט של שפע.

בשנת 2016 למדתי את הקונסטלציה המשפחתית / המערכתית, שיטת הנחיה, ששבתה את לבי, כי הראתה לי, שכל קושי, שהאדם חווה כאן ועכשיו ,בעצם, קשור לשושלות שלו.

את הקונסטלציה המערכתית והארגונית למדתי אצל טובי המורים מהארץ ומחו”ל, ביניהם ישי גסטר מנהל בית הספר לקונסטלציה בארץ, ג’יין ג’ימס ממכון ECL ואילי אדטו מורים לקונסטלציה מאנגליה, יעל עיני, נוגה מיבר, ניר אסתרמן, נופר ליבני לסקוב, ד”ר מארק זלוצקין ועוד.

בשנת 2018 התחלתי ללמוד גם בריאות טבעית במכללת אלימה של הרב יובל הכהן אשרוב וכיום אני גם יועצת בריאות טבעית מוסמכת, מנהלת קבוצת ווטסאפ חינמית, בה אני מעבירה תכנים חשובים אודות בריאות טבעית וטבעונות. הנכם מוזמנים להצטרף לקבוצה בקישור הבא:
טבעונות ובריאות טבעית

בשנת 2022 התחלתי ללמוד פסיכותרפיה אינטגרטיבית אותה אני משלבת בטיפול ובסדנאות שלי והם – מיינדפולנס והחוויה הסומטית, טיפול באמצעות פירוש חלומות, CBT , Nlp, טיפול אינטגרטיבי בהתמכרויות, בקהילה הגאה, פסיכותרפיה רפואית וטיפול באמצעות השיטות emdr ו-iemt לטיפול בטראומות ובחרדות.

בין היתר למדתי גם תקשור,שיטת יקומים מקבילים, חלומות, לימודי תודעה גבוהה, ליקוט, העיצוב האנושי וקורסים בפסיכולוגיה ופסיכותראפיה אינטגרטיבית.

מאיפה להתחיל?

אני ילידת 1975, אמא לשני בנים ספי ושחר ושני חתולים אגוזי וקרמלי, נשואה לרן שהינו סמנכ”ל חדשנות בחברת הייטק.

מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד אהבתי ללמוד, לחקור, להכיר אנשים, לשמוע את הסיפורים שלהם, להקשיב להם ולראות, איך אני יכולה להיות עבורם לעזר, למשאב, לתמיכה, פשוט לחבר אותם לעצמם ודרך כך להשיג עבורם ריפוי עצמי בגוף, בנפש ובנשמה.

מה למדתי?

“מכל מלמדיי השכלתי” , מאז ומתמיד, בחיים ובאקדמיה ותמיד במקביל, גם היום.

בסיום שירותי הצבאי במודיעין ,בשנת 1995, למדתי רייקי 1 ו-2 וכך התחלתי את המסע שלי בעולם האנרגטי וזה היה קסם אמיתי !

טיפלתי באנשים ובחיות מקרוב ומרחוק והיה לזה אפקט מאוד מרגיע עבורם.

בשנת 1998 עשיתי תואר ראשון בהנדסת תוכנה ותעשייה וניהול במכללת אפקה ולקראת סיום לימודיי התואר התחלתי ללמד כמרצה להנדסאים באוניברסיטת תל אביב ובמכללה למנהל את תחום התכנות על סוגיו השונים, מתמטיקה, סטטיסטיקה וחקר ביצועים.

בשנת 2003 המשכתי לתואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה ותוך כדי למדתי גם תטא הילינג.

בשנת 2008 החלטתי לעשות שינוי ובמקום לעשות דוקטורט, למדתי עיצוב ואדריכלות פנים בשלוחה של האוניברסיטה הפתוחה ואת ההתמחות בפאנג שוואי עשיתי עם מרי אור היקרה, אפילו כתבנו ספר בנושא יחד, שטרם יצא לאור.

איך אני עובדת עם א.נשים?

הדרך הטובה ביותר היא פשוט להתקשר אליי לנייד 052-3308460. דרך השיחה גם אני וגם את.ה נוכל לראות, אם אוכל לעזור. אם בשיחה נרגיש שכן, נקבע פגישה או תוכנית (כמו אילו שמפורטות ב- “שיטות טיפול” באתר) בהתאם לצרכים שלך.

ניתן להיפגש פרונטלית בכפר סבא או בזום/ בווטסאפ וידאו.
בדרך הנוחה לך.

מה השליחות שלי?

אני פה להזכיר לך שאת.ה הוא הנכס הכי חשוב של עצמך

וברגע שלך טוב, גם לסביבה שלך טוב!

DSC_7806

מה אני עושה?

אני מטפלת רגשית רב תחומית עם ארגז כלים רחב בו אני מתאימה את השיטות למטופל.ת והכול באינטגרציה לפי הצרכים שלו.ה , למשל עזרה בקבלת החלטות, התמודדות עם פחדים וחרדות ועוד.
בנוסף אני מנחה, מייעצת ומלווה באופן אישי לבריאות טבעית ברמת הגוף והנפש, כדי לשמור על אורח חיים בריא ומותאם על מנת למנוע מחלות או להבריא ממחלות קיימות בשיטת הבריאות הטבעית בליווי טיפול רגשי, לפי הצורך.
כמו כן, אני מעבירה סדנאות מרפאות, בהן אני משלבת את השיטות השונות אותן למדתי. המטרה שלי היא לחבר א.נשים לעצמם, כדי שילמדו, שכל התשובות נמצאות בתוכם ורק צריך לדעת איך לגשת, לשאול ולקבל את התשובות הנכונות רק להם.

הכול עניין של תרגול!

אתם מוזמנים לבוא ולתרגל איתי. את המועדים לסדנאות אני מפרסמת ברשימת תפוצה בווטסאפ.
כדי להכנס אליה פשוט כנסי לקישור הבא:
https://did.li/Zhnrl

מה האידיאולוגיה שלי?

“תהיו טובים לעצמכם ולאחרים ותקבלו טוב בחזרה”

מתוך האידיאולוגיה הזו בחרתי לפני שנים רבות להיות טבעונית, כי זה נכון לנו פיזיולוגית, מוסרית ורוחנית. יחד עם זאת, כל אחד ואחת צריכים להיות בהקשבה למה, שנכון להם.

איפה אפשר לקרוא עליי עוד?

בדף העסקי שלי בפייסבוק תחת השם פז ברקאי הרצן – מלווה בתהליכי עומק בריפוי טבעי גוף נפש ונשמה ובמיוחד בפרופיל האישי שלי Paz H Barkai.

המסר שלי אליך

חשוב שתטפל.י בעצמך.

אנחנו בתקופה לא פשוטה וזה ממש חיוני.
זה לא משנה, אם תגיעו אליי או לא.
העיקר הוא, שתגיעו למישהו שייגע בכם, בלבכם ויהיה שם,
ילווה אתכם במסע שלכם, כי ,לפעמים, מרגישים לבד וכשיש עוד מישהו שמבין, כי היה שם, זה הרבה יותר נחמד.

Woman on a mission - ראיון שלי עם מיכאל בערוץ ללא צנזורה