סדנאות והרצאות

WhatsApp Image 2022-07-10 at 07.11.58

התמכרויות מהיבט אחר

כולנו מכורות, מכורים. במינונים שונים, אך עדיין כולנו מכורים לחומר (שוקולד, סמים, סיגריות, אלכוהול ,קפאין….) או להתנהגות כלשהי ( התמכרות למסכים, להימורים, למין, לעבודה…). בעקבות הקורונה, מספר המכורים ועוצמת ההתמכרויות עלו באופן משמעותי ועכשיו, רגע אחרי, נשאר לנו להתמודד עם ההשלכות.

WhatsApp Image 2022-08-10 at 12.13.47

גאה להיות אני
תהיות בין מגדר למיניות

מתי בפעם האחרונה התגאת במי שאת/ה באמת? האם זה משנה איזה מגדר או איזו העדפה מינית יש לך כדי שתוכל/י לקבל את עצמך או שהכול מתחיל קודם בקבלה עצמית ? האם את/ה לא רוצה להיות את/ה, בגלל טראומות שעברת? ומה הקשר בין סמכות פנימית לסמכות חיצונית ואיך זה קשור לוויכוח עם המציאות?

סדנת קונסטלציה בשילוב נושא מבריאות טבעית

סדנה מרפאה בניחוח בריאות טבעית. כזו המאפשרת לנו לקבל את התשובות הכי נכונות ומדויקות עבורנו ולהוציא אותן לפועל בכל הרבדים – אנרגטי, מנטאלי, רגשי ופיזי. כאשר אנחנו מתחברים לתת המודע שלנו ונותנים הכרה למה שעולה, תהליך זה מתחיל תנועה של ריפוי בתוכנו.

WhatsApp Image 2022-07-10 at 07.13.53

איזון דרך התבוננות

בעולם לחוץ כמו שלנו, אנחנו במרדף אחר הזמן , עוד משימה ועוד מטלה והרשימה עוד ארוכה. כדי לחיות באיזון , אנחנו צריכות לאזן בין כל ה doing לכל ה being. כאישה משימתית ששוכחת לנשום ולרווח בין משימה למשימה, להיות ב being זו תופעה מוזרה, חוסר הספק ומי אמר שזה בסדר לעצור ?!

DSC_7806_1

הרצאת סדנה על בריאות הגוף והנפש - "נולדנו להיות בריאים"

הרצאה מעניינת של איך הגעתי לעולם הבריאות הטבעית על גווניה, מה אני עברתי על בשרי, אילו תובנות היו לי שאשמח לחלוק אתכם, טיפים חשובים ליום יום והפעלות מעניינות שתוכלו לקחת אתכם.

סדנאות מתוקשרות

paz_logo_b

סדנאות מתוקשרות הינן סדנאות קונסטלציה מרפאות, אשר הנושא שלהן יורד אליי בתקשור והסדנאות עצמן מתהוות תוך כדי תנועה. גם בסדנאות אילו, אני משלבת שיטות שונות, שלמדתי מהעולמות השונים, שבחיי. בסדנאות הללו, אנחנו מתחברים פנימה לתוכנו ומוצאים את התשובות המדויקות לנו ביותר, בהתאם לשם הסדנה אליה באנו. אילו סדנאות חוויתיות, כי את המידע לשאלות שלנו אנחנו מקבלים דרך תחושות, רגשות, מילים , מחשבות, ציורים, מוזיקה ועוד. את מועדי הסדנאות הללו אני מפרסמת בקבוצת ווטסאפ וטלגרם “סדנאות מרפאות –קונסטלציה+”.

גן עדן עלי אדמות – Heven on earth

מתי בפעם האחרונה הייתם בגן עדן ? האם אחרי שבקרתם בכל מיני מקומות אקזוטיים והרגשתם כמו בגן עדן , המשכתם להרגיש כך גם כשחזרתם הביתה ? האם התחושה , ההרגשה, המחשבה על השגרה המתישה השכיחה מכם את גן העדן?