סדנאות והרצאות

DSC_7806_1

הרצאת סדנה על בריאות הגוף והנפש - "נולדנו להיות בריאים"

הרצאה מעניינת של איך הגעתי לעולם הבריאות הטבעית על גווניה, מה אני עברתי על בשרי, אילו תובנות היו לי שאשמח לחלוק אתכם, טיפים חשובים ליום יום והפעלות מעניינות שתוכלו לקחת אתכם.

סדנת קונסטלציה בשילוב נושא מבריאות טבעית

סדנה מרפאה בניחוח בריאות טבעית. כזו המאפשרת לנו לקבל את התשובות הכי נכונות ומדויקות עבורנו ולהוציא אותן לפועל בכל הרבדים – אנרגטי, מנטאלי, רגשי ופיזי. כאשר אנחנו מתחברים לתת המודע שלנו ונותנים הכרה למה שעולה, תהליך זה מתחיל תנועה של ריפוי בתוכנו.

סדנאות מתוקשרות

paz_logo_b

סדנאות מתוקשרות הינן סדנאות קונסטלציה מרפאות, אשר הנושא שלהן יורד אליי בתקשור והסדנאות עצמן מתהוות תוך כדי תנועה. גם בסדנאות אילו, אני משלבת שיטות שונות, שלמדתי מהעולמות השונים, שבחיי. בסדנאות הללו, אנחנו מתחברים פנימה לתוכנו ומוצאים את התשובות המדויקות לנו ביותר, בהתאם לשם הסדנה אליה באנו. אילו סדנאות חוויתיות, כי את המידע לשאלות שלנו אנחנו מקבלים דרך תחושות, רגשות, מילים , מחשבות, ציורים, מוזיקה ועוד. את מועדי הסדנאות הללו אני מפרסמת בקבוצת ווטסאפ וטלגרם “סדנאות מרפאות –קונסטלציה+”.

גן עדן עלי אדמות – Heven on earth

מתי בפעם האחרונה הייתם בגן עדן ? האם אחרי שבקרתם בכל מיני מקומות אקזוטיים והרגשתם כמו בגן עדן , המשכתם להרגיש כך גם כשחזרתם הביתה ? האם התחושה , ההרגשה, המחשבה על השגרה המתישה השכיחה מכם את גן העדן?